| Tomasyto_Tomy_1997 a întrebat:

Sall TUP, am si eu o problema sad va rog frumos ajutati-ma.
Am 17 ani 58Kg si 1, 80m Mananc sanatos, 6-7 ori pe zi dar tot nimik.Ma gandeam sa iau proteine ca sa ma ingras dar nu stiu de care sad
Am facut si sala 3 luni uni zic ca sunt prea slab ca sa fac sala... va rog ajutati-ma ce sa iau ca sa ma ingras 3-5 Kg? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

De ce sa te ingrasi? A sa mananci sau a sa ei pastile sa te''ingrasi'' de vei ajunge la 100 de kg... Mai bine te i-a vantul de cat sa te i-a excavatorul. Lasa prostiile si nu te ingrasa...

| Tomasyto_Tomy_1997 explică:

Vreau sa ma ingras vreo 4-6 kg nu mai mult ma uitam la proteine. super mass gainer dar nu stiu daca o sa iau cateva kg... sad