| MwahahaPSYCHOlaugh a întrebat:

Sall tuturor, vreau sa ma inscriu la MMA, dar nu pot din cauza greutatii pentru ca eu am 70 de kg si imi trebuie 60 aveti vreo idee cum as putea sa slabesc 10 kg in 2 luni jumate?

Tin sa precizez ca alerg merg cu bicicleta pe scrut stau tot timpul afara.Am si o alimentatie destul de corecta, dar as dori niste ex usoare de facut acasa in +./dwa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| soloangel01 a răspuns:

Eu as zice sa tragi tare ca acolo daca intri nu cred ca te lasa sa te odihnesti prea mult....incearca sa tragi de fiare acasa sau sa faci un spor sa transpiri.zic si eu.