| MwahahaPSYCHOlaugh a întrebat:

Sall tuturor, vreau sa ma inscriu la MMA, dar nu pot din cauza greutatii pentru ca eu am 70 de kg si imi trebuie 60 aveti vreo idee cum as putea sa slabesc 10 kg in 2 luni jumate?

Tin sa precizez ca alerg merg cu bicicleta pe scrut stau tot timpul afara.Am si o alimentatie destul de corecta, dar as dori niste ex usoare de facut acasa in +./

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 mese pe zi. Mănânci dimineața și la amiază. Eu am testat 2 luni și a fost excelent. Bine... Nu m-am stresat cu sportul... Dacă faci și mișcare cred că poți obține rezultatul liniștit. Adică mănânci ce vrei / cât vrei dar numai dimineața și la amiază. happy În rest mișcare. happy Succes!

| NeymarJr11 a răspuns:

Du-te la 1 teren de fotbal / stadion si urca scari multe, imbracat gros, 2-3 perechi de pantaloni o caciula sau sapca, 1 geaca, cateva franele dai o ora, si iesi pe - cu 5-6 kg, crede-ma iei niste adidasi usori... Fara sa bei apa, daca rezisti daca nu poti sa bei depinde de organizm + in 2 luni slabesti, lejer 10 kg daca intr-o zi daca faci 1 h asa slabesti 4-5 kg

FUNDa big grin

| IoanaMihaela a răspuns:

Incearca dieta dukan, am prietene care au slabit 18kg in 6 saptamani.