| chiny a întrebat:

Sallut! Sunt prea grasa? C:\Documents and Settings\Administrator\Documenti\Immagini\claudya\382424 _351921198206891_599268701_n.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poza nu o vedem, dar am aflat ca te cheama Claudia

| chiny explică (pentru suntserios):

Si daca ma cheama claudia ce?

| Chio9 a răspuns:

Nu esti ''grasa'' deloc..esti okey. Gandeste-te putin cand o sa te inalti o sa fi perfecta. Daca chia rnu-ti convine cum areti fa putina miscare. Si in legatura cu poza ai iesit bine.hee hee

| anadark84 a răspuns:

Claudia, daca pui un link cu o poza de pe calculatorul tau sa stii ca noi nu o putem vedea. Trebuie sa fie postata undeva pe un site.

| PanicInThePentagram a răspuns:

Draga mea, cum vrei sa vedem noi poza aia, este in calculatorul tau si nu o putem vedea. pune-o pe pizap.
http://pizap.com/pizap.php?width=1280 [edit a photo-upload (alege poza) si salveaz-o ]