| Dan24dan a întrebat:

Salul.Am fost diagnosticat acum o luna si jumate cu gastrita cronica am tinut regim alimentar am luat tratementul controloc 40 mg unul pe zi si motilium 10mg trei pe zi am 40 de zile dar tot ma doare si am stari de voma cat timp dureaza gastrita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lautaru_Ionut_1998 a răspuns:

Salut! acum depinde si de tine macar daca ai putea sa te internezi in spital ar fi mult mai ok te-ai vindeca mai repede si in plus acolo ai un regim alimentar pentru boala ta,