| Anonim232323 a întrebat:

Acum 1 saptamana m-am lovit la coasta in coltul bancii, dar pana ieri imi trecuse, dar cand am sarit in carca unui coleg am simtit cum s-au lovit coastele intre ele, mai mentionez ca in aceasta saptamana am avut antr. la fotbal si nu aveam dureri, dar acum cand respir adanc ma doare in coasta stanga unde-i splina si cand ma apas ma doare si e putin umflat, imi va trece pana sambata pentru. ca am meci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până sâmbătă mergi la medicul de familie/cel sportiv să te vadă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Mergi la medic sa te vada putin totusi.
Dar daca nu-ti va trece, treci pe la medic, vezi ce spune.
Te pup!

| AlexandruShark a răspuns:

Stai linistit happy Odata ce nu te-a durut zilele trecute o sa iti treaca happy Poti sa te duci la un control medical eu asta iti sugerez happy