| Daniel222222 a întrebat:

Salut,acum 2 saptamani m-a muscat o capusa, am fost la doctor sa o scot, am luat si antibiotice. M-am uitat pe net la simptomele bolii lyme si nu ma dor articulatiile, nu am febra, nu am stari de voma etc. dar in zona muscaturii mi s-a invinetit, nu stiu, e asa putin negru. Nu este cum era in celelate poze ca se inroseste rau de tot, la mine nici macar nu e rosu unde m-a muscat. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ralukafay a răspuns:

Nu iti face griji si pe fratele meu l-a muscat o capusa, i-a scos-o bunica mea si nu a patit nimic.