| BogdanVasi a întrebat:

Acum 2 zile mi-am făcut un piercing în obraz. Pana acum nu m-a durut sau altceva dar azi s-a umflat obrazul(nu exagerat) și a început sa ma doară din cauza piercing-lui care se strânge din cauza umflaturii. Vreau sa știu dacă e un lucru normal sau e vorba de altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NikolasXD a răspuns:

Pai s-a infectat, trebuia sa ti-l cureți wtff

| NeaNicu78 a răspuns:

Ai aici o descriere despre piercing:

http://m.ziare.com/......om-1214912