| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Acum 3 luni am avut varicela, dar tot mi-au ramas niste bubite roz pe maini si picioare, imi apar cand mi-e frig.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Stai linistit, bubulitele se pot vedea si dupa sase luni. Vor trece definitiv, cu timpul

| MihaiAndronescu123 explică (pentru Peaches):

Pot sa ma dau cu ceva sa le "maschiez"?straight faceFac baschet...

| Peaches a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

Ups...nu cred. Dar tu esti sigur ca sunt acele urme da? Nu sunt eruptii de alta natura?