| razvan616 a întrebat:

Salut, acum 3 zile mama a avut o problema de sanatate, m-am panicat, probabil un atac de panica si de vreo 2 zile am inceput sa casc ca sa trag aer in piept si sa pot respira si e destul de deranjant. Ce pot face? Ajutor pls!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nairam981 a răspuns:

Mergi la medicul de familie dar cel mai probabil trebuie doar sa te calmezi tu sufletește. Nu te mai gandi la rău, dacă mama este bine stai calm. Sănătate ție și mamei.

| razvan616 explică (pentru Nairam981):

Multumesc, la fel

4 răspunsuri:
| Alexandru0061 a răspuns:

Ai insta?

| razvan616 explică (pentru Alexandru0061):

Da, am razvanlumezeanu

| razvan616 explică (pentru Alexandru0061):

Ra7wan