| nathan292 a întrebat:

Salut!
Acum 4 zile am baut o bere cu lămâie care era rece. Si a doua zi dimineata am simtit durere un gat. Dupa a evoluat cu tuse si nas care curgea extrem de tare. Acum, doar ma mai gâdila putin gatul, in rest nasul mi-a trecut. Si tușesc rar fiindca ma gâdila gatul. Gust si miros am. Nu poate fi covid, nu? Temperatura era 36, 5.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E ipohondrie curată - cauzata de bere desigur

| Digikey a răspuns:

Era bere Corona?