| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am fost la un control ORL deoarece aveam niste vibratii in urechea dreapta! Mi s-a spus ca am o deviatie de sept si din aceasta cauza am acele vibratii! Am doua intrebari:
1. De la deviatia de sept poate sa te doara si capul (o durere usoara)?
2. In cea mai mare parte a timpului ascult muzica (cand plec de acasa, adica scoala sau autobuz folosesc castile)! Este vreo problema daca ascult muzica in casti?! (sper sa nu!)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stufii a răspuns:

Am avut tratament dar doctorul a spus ca e necesara interventia chirurgicala dar nu o pot face decat dupa 18 ani!