| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum o saptamana am alunecat pe gresie si am cazut pe sold. Am avut o durere destul de intensa cateva zile apoi s a ameliorat. Inca ma mai doare putin. Problema este urmatoarea: cand merg articulatia soldului imi pocneste parca se freaca oasele intre ele de fiecare data cand fac un pas. Problema este la piciorul drept. Mentionez ca si la piciorul stang pocneste dar nu de fiecare data. Este normal? Astept un raspuns concret. Nu am nici un fel de durere cand merg. Hm.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Un raspuns concret il vei primi de la medic!
Adreseaza-te medicului de familie, eventual poti face si o radiografie...
O zi buna happy