| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, acum un an am avut coltul de la unghia de la picior in carne si am fost sa ma opereze, acum aproximativ 6 luni iar am avut aceesi problema, am fost iar sa ma opereze si mi-a taiat jumate de unghie si mi-a taiat-o si din carne(la acelasi deget). Acum iar incepe sa intre coltulin carne...Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste pantofi mai lati, sa nu stranga degetele laolalta!

| ionu87 a răspuns:

Si eu am coltul de la unghie in carne de 4 luni si n-am nimic