| FallenDude a întrebat:

Salut all, am o mica problema. deci de azi a inceput sa ma doare stomacul foarte tare si am o stare de greata si oboseala... sper sa nu ma apuce vreo diaree dar na. saptamana viitoare merg sa imi fac niste analize... dar am auzit ca mai multe lume de aici de prin cartier au aceste simptome.Nu stiu ce poate fi dar momentan doar saptamana. viitoare pot sa merg la analize happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Mai bine ai merge cat mai repede, nu saptamana viitoare.
Oricum, daca de doare stomacul si ai greata, poate fi vorba de o indigestie. Poate ai mancat ceva greu care nu ti-a picat chiar bine.
Dar nu sunt medic, asa ca sfatul meu e sa-ti faci analizele cat mai curand.

| chrystyan21 a răspuns:

Vezi sa nu fie prea tarziu, mai bine sa previi decat sa tratezi