| JustOm a întrebat:

Am 13 ani si as dori sa ma antrenez pentru triceps,biceps si six pack, doar ca nu pot merge la sala. Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi? Exercitii? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Triceps - Flotãri
Biceps - Trageri la bara, ridicari greutati
Six pack - Abdomene

| DinuAurel a răspuns:

Uite ce trebuie sa manaci ca sa ia patratele si muschi http://aktualnews.ro/......e-mananci/