| Mihaialex55 a întrebat:

Salut. Am 14 ani si am o durere in piept fix in mijloc de duminica seara uneori se misca si se duce durerea in jurul inimii cu o intepatura. La medic sunt programat maine, ce ar putea fi, este grav? Am in plus vreo 15 kg decat normalul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

E foarte bine că ai luat măsuri imediat. Nu-ți poate spune nimeni aici dacă e grav sau nu, important este să-ți păstrezi calmul și să aștepți diagnosticul medicului. Nu e nevoie să intri în panică, dar nici să neglijezi.
Multă sănătate!