| karma123 a întrebat:

Salut,am 14 ani și la piciorul drept mi-a apărut un cioc la degetul mare, ce as putea face? Menționez că nu mă doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat? Mergi la un medic ortoped sa te consulte

| NunuNini a răspuns:

Are sa te doara. Dar scapi daca mergi acum la medic.

| Răzvi42 a răspuns:

Numai medicul de familie iti poate spune ce e si cum se trateaza. Bafta.

| LorinIoanFortuna a răspuns:

Eu,Lorin Ioan Fortuna spunetongueoate ai larve de tarantulieni in tine, sugerez sa mergi la medicul dumneavoastra de familie.