| Anonimul1233 a întrebat:

Salut.
Am 14 ani si sunt putin cam dolofan, am facut sala fitness si acum fac de forta, se vede la brat. Am tinut regim, dar am fost in Bulgaria si mi am stricat alimentatia pana acum cateva zile, acum am inceput sa mananc iar sanatos. Stiu ca suna ciudat dar sfarcurile melee sunt umflate nu cum sunt de obicei. de ce? E stanjenitor rau(nu sunt grad sau, am 69 de kg la 1.71, ceva gen) dar nu stiu exact de cand am. se va duce vreodata? e ginecomastie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SantalPorcocale a răspuns:

Daca te prinzi de el si simti ceva mai tare ii clar ginecomastie.
Am si eu ginecomastie am vreo 65 kg si 1.74.
Ma gandesc sa ma operez de asta in viitoru apropiat.
Suma pentru operatie ar fi cam 2000-2500 euro.