| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si zilele acestea vărul meu s-a operat de fimoză. Am auzit de ea acum si am vazut ce inseamna. Am si eu această afectiune, boală cum ii spune. Penisul nu se decaloteaza nici in stare flasca, nici in erectie. Mă îngrijorez să nu ma afecteze pe viitor. Voi ce ziceti sa ma duc la medic sau sa mai astept? Si doare? Că mi-e frica sa nu se intample ceva laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Mergi su operează-te, durează 30 de minute operația și îți da drumul acasă în aceeași zi. Practic, după câteva zile trece și disconfortul.