| BitKode a întrebat:

Am 15 ani 188 cm si 87 kg, as vrea sa slabesc pana la vara si sa pun ceva muschi. Imi puteti da si mie un program de alimentatie sanatos, da nu vreau un regim sa mananc la ora 8 sau la 12, vreau ceva sa nu depasesc un anumit numar de calori si sa slabesc 500 g sau si mai putin pe saptamana ( nu vreau sa slabesc brusc si nesanatos, iar apoi sa pun la loc dublu). As vrea sa va spun ca o sa fac si mult sport! Cine imi face si mie un fel de dieta. Sa ajung pe la 78-79 de kg. Va multumesc mult! PS : Vreau sa slabesc deoarece nu ma mai simt bine in pielea mea! ( Sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Uite:
http://www.dietadisociata.net/
Sper ca asta doresti.
Fundita?;)

~Roxetta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Peaches):

Cu prostia aia pui muschi?

apuca-te de sah

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Pana la vara? incearca asta pana la vara cea lanta nu trebuie sa te fortezi aproape 10kg este mult si vrei si muschi. daca faci astea pana la vara poti sa te inbolnavesti de ceva 100%