| oxocle a întrebat:

Am 15 ani si am observat ca la un sfarc simt ceva mai tare inauntru...adica nu ca o piatra, ceva ca o mingiuta, si nu pot strange. Este inauntru, si nu stiu ce e, ca un fel de carne cred, nu stiu. Doar la unul e asa. Imi spunezi daca este ceva rau sau... de la crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

LA DOCTOR URGENT!
poate fi cancer la san deci ai mare mare grija numai astepta pana cand e tarziu!

| AlinSUNT a răspuns:

Da nu asculta de ceilalti, nu este cancer sau alte prostii am o prietena care a patati asa era disperata ca poate are cancer si a fost la doctor apoi a zis doctorul ca nu are nimic rau e ceva obisnuit.Iti cresc saniitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cancer la san, mergi la doctor!

| Esial a răspuns:

Ai piatra la san, o chestia absolut normala, pe care o au absolut toti in jurul acestei varste.va disparea cam intr-o luna-doua, nu te ingrijora.pana atunci vei observa ca muschiul pieptului e mai sensibil si te doare destul de tare cand te lovesti.Bafta! rate&vote

| oxocle explică:

Edit: Sunt baiat...

| Lya15Bya a răspuns (pentru oxocle):

Siii te pus cineva sa raspunzi?

| oxocle explică:

Sunt baiat, nu fata.

| Maiconteazanumele a răspuns:

Scarbos