| Moggy a întrebat:

Am 15 ani si de 4 zile urinez efectiv la aproape fiecare 15 minute,evident imi vine sa beau si foarte multa apa!
Mi-e foarte frica sa nu am diabet, dar alte simptome nu prezint.
Ce alta cauza ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Răceală la rinichi, cred. Un control la medic este cel mai indicat.

| oz_1736 a răspuns:

Posibil sa ai o temperatura interna, dar nu cred ca e diabet. E normal sa te duci des la baie daca bei apa multa. Spune-i mamei sa-ti ia temperatura si daca e nevoie sa iei un paracetamol

| xilef123 a răspuns:

Infectie urinara, ti-ai bagat-o unde nu trebuia;-)