| 15anisoriBOY a întrebat:

Salut am 15 ani si sunt dezvoltat. Am corpul unui adolescent de 16-17 si am facut burta. in prezenta am 78 de kg, nu par gras. dar uneori burta iese in evidenta... imi puteti da niste sfaturi cum sa slabesc repede in scurt timp? am aflat de abdomene sa zicem ok dar la alimentatie ce trebuie sa mananc? va rog ajutati-ma nu mai suport cu burta asta straight face nu e exagerata dar e mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cauzasiefect a răspuns:

Degeaba faci abdomene, trebuie sa ai grija la alimentatie, sa mananci sanatos(sunt o gramada de diete pe care le poti incerca. Abdomenele nu folosesc la nimic deoarece muschii sunt acolo, doar ca sunt acoperiti de un strat de grasime, ala trebuie dat jos, alearga in fiecare zi si manaca sanatos, o sa dea rezultate, crede-ma :) http://www.121.ro/articole/art5422-cum-sa-mananci-sanatos.html

| 15anisoriBOY explică (pentru cauzasiefect):

Multumesc mult cauza. am sa citesc tot de pe acel sitehappy sper sa dea roade.

2 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Deci, pentru inceput ia o maleta pe tine, dupa ia un tricou ff largwinking ai sa vezi cares rezultatelewinking