| Dragomir_Cristian_1981 a întrebat:

Am 16 ani si am scolioza de cam 34 35 grade!
Ce sa fac, cum sa fac sa-mi revin mai repede, stiti metode care sa ma rezolve repede? N-as vrea sa se agraveze deoarece sunt actor si am o gramada de spectacole si n-as vrea sa-mi ratez cariera!
Am corset dar nu prea il pun. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Ce sa fac, cum sa fac sa-mi revin mai repede?
Am corset dar nu prea il pun"

vezi p-aici vreo contradicție?

1 răspuns:
| qLiNn a răspuns:

Fugi la doctor, faci o programare si te operezi si scapi de ea pe viata, alta metoda de regenerare sau refacere rapida nu exista. Lasa prostiile si mergi la un doctor, cariera nu ti-o faci la 16 ani, nu moare nimeni daca dispari doua saptamani! Succes in tot ceea ce faci!