| alexandru1014 a întrebat:

Am 23 de ani și de ceva timp simt câte o bătaie puternica a inima.
Vreau sa precizez ca am făcut toate analizele posibile pentru inima(EKG, Holter EKG 24h, test de efort) și toți doctorii mi-au zis ca am o inima sănătoasă, dar eu tot simt uneori acea bătaie puternica și foarte deranjanta.
Aveti idee ce ar putea fi?
Dacă ma puteți ajuta cu un sfat ar fi minunat!
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ecocardiac?

| alexandru1014 explică (pentru RAY):

Am făcut de 2 ori chiar și totul a ieșit ok

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Ar putea fi de la efort.