| GeorgeHRS a întrebat:

Am avut meci cu echipa si m-am accidentat. Adversarul a intrat cu talpa la minge si am sutat cu toata forta in talpa lui, crampoanele mi-au lasat si o mica zgarietura pe laba piciorului, imediat am pus gheata cam 10 minute, zona s-a dezumflat, dar o mica umflatura pe laba piciorului, in zona exteriorului a ramas usor umflat si imi ofera o jena cand misc glezna si daca apas e umflat. In ziua aia am mers schiop. De la zi la zi vad o mica diferenta in bine. Ce as putea face. Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Qwertm a răspuns:

Buna! Ai mers la doctor? big grin
Daca "de la zi la zi vad o mica diferenta in bine" eu zic ca, dar totusi nu te lasa influentat ..mergi la un doctor ( cel mai probabil o sa iti de-a ceva crema)! happy
P.S. Succes si spor in continuare! big grin