| AndreiAndrei89 a întrebat:

Am cazut la antrenamente si de atunci ma doare destul de rau spatele incat nu mai pot sa alerg la intensitate maxima.Problema este ca ma doare doar cand fortez piciorul drept.Cand fortez piciorul stang nu am nimic.Ce exercitii imi recomandati pentru aceasta problema?
PS:O cazatura minora pe lateral dar a fost terenul tare si probabil de aia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Raul55555 a răspuns:

Fa o mica pauza