| AndreiSoin a întrebat:

Am 14 ani si acum 2 ani am cazut pe scari si m-am lovit la picioare.Pe moment a fost ok dar dupa 1 an cand am inceput sa merg la sala si sa alerg ca sa slabesc am inceput sa simt o durere la piciorul stang de la genunchi in jos la nivelul oaselor. Am inceput sa iau calciu dar acesta nu ajuta. Puteti va rog sa-mi spuneti daca chiar de la cazatura este problema sau alta si o ameliorare/tratament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medici. Ai auzit de ei?

| CLCQ a răspuns:

Medic ortoped, radiografie, chestii care nu le poti face acasa.