| Pepper9 a întrebat:

Hey.Am o problema cu talpa de la piciorul drept.Cand(asa cred) imi intind talpa, ma doare in "adancitura". Sunt cam de 1 an asa si doare destul de tare, ma tine cam 5-10 secunde, timp in care nu pot sa pasesc cum trebuie, daramite sa pot sa fug. Am un inceput de platfus?(in rest nu ma mai doare nimic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa mergi la un doctorwinking ar fi cel mai bine sa te consulte si sa iti dea cevawinking

| dianaddeee a răspuns:

Si mie mi se intampla o chestie de genul asata periodic, nici eu nu stiu ce ar putea fi.de cand ma stiu, o data la nu stiu cat timp mi se intampla asta insa numai la piciorul drept, dat fiind faptul ca nu ma deranjeaza prea tare si imi trece in cateva minute nu am acordat atentie si nici nu m-am interesat care ar putea fi cauzahappy