| Angelin a întrebat:

Salut, am fost astazi la dentist si dupa toata treaba mi-a pus un pansament.Tot ce vreau sa stiu este daca are ceva daca fumez in timp ce am pansamentul pus.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai liniștit, nu se întâmplă nimic dacă fumezi.
Sănătate!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

Nu cred ca este bine sa fumezi cu panamentul dupa ce ai fost la dentist ...si oricum nu prea e bine

| Laurretta a răspuns:

Nu, nu are nimic dar este posibil să te deranjeze puțin. Dar pansamentul de cât timp îl ții?

| Angelin explică:

Pai am iesit la ora 15:10 de la medic

| Laurretta a răspuns (pentru Angelin):

Atunci nu are nimic, poți fuma liniștit!