| Adrian1331 a întrebat:

Am fost sa alerg duminica,si observ ca ma doare foarte tare gamba si tendonul deasupra, aveti idee cum scap de durere si ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Deoarece nu ai mai facut miscare de mut timp, cu timpul iti revii, eu inca am problema asta dar incep sa-mi revin. Mi s-a recomandat s-o las mai usor cu bauturile carbogazoase. Daca nu iti revii in maxim o saptamana ar trebui sa faci o vizita la spital.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Problema...fa-ti un rmn poate ceva la ligamente ai