| M0nsterr a întrebat:

Salut,am la cele 2 degete mari de la picioare unghiile galbene..mentionez ca sunt fumator si acum vara mai fac baie intr-un lac unde este namol pe fund..aceasta sa fie cauza? happy
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

De la namol sigur nu.
De la tigari da.
Poti sa ai diabetul zaharat, boala cardiovasculara, onicomicoza, anemie sau cancer.
Dar, presupun ca fumul te duce in rai, nu?
Asa ca, e treaba ta ce faci.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici articolul meu cu unghii ingalbenite

http://www.sfaturilemariei.com/......galbenite/