| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, am limba alba si crapada in mijloc, este o dunga destul de mare si nu stiu de la ce este si cu ce ma poate afecta, asta as vrea sa stiu. P:S: am 17 ani si ma spal in fiecare zi pe dinti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| HiperSoul a răspuns:

Este asa un termen-limba geografica, eu tot o am, dar nimeni nu stie din ce cauza apare, si se intmpla sezonier?

| fasfasfasafas explică (pentru HiperSoul):

Aproape mereu o am asa ^^

| FirstAid a răspuns:

Asa arata limba tuturorlaughing Nu este nimic in neregula

| pisucutaroz13 a răspuns:

Eu asa patesc din cauza bacteriilor necuratate de pe limba.
Vezi daca se curata cu o periuta speciala pentru limba.