| axye a întrebat:

Imi poate raspunde cineva?
Acum 3 zile mi-am pus pierce in limba insa inva din a2-a zi limba mea a devenit alba(degeaba ma spal pe dinti si pe limba, tot alba ramane!)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| madalina2727 a răspuns:

Scoate-ti prostiile din limba.Risti sa se infecteze locul, plus ca nu mai poti vorbi, manca ca un om normal.De ce nu incerci sa atragi atentia prin ceva frumos, printr-o reusita? Mie sincer mi se pare o chestie pe care o poate face oricine, ieftina si de prost gust.

| DeMentaa a răspuns:

Deci iti spun eu am intrebat-o pe mama care e doctor

ai facut o ciuperca se trateaza deci nu iti fa griji :*

funditabatting eyelashes?

| Larette a răspuns:

Probabil nu e nimic, uite, de ex mie mi se face limba alba cand sunt racita si ma doare in gat. Poate e doar coincidenta si nu ai nimic.

| incandescentul a răspuns:

Satanisto! Mori!

| lalla01 a răspuns:

Nu ai nimic.si eu am pierce in limba.si la inceput la fel am avut limba alba. o sa ti se curete dupa ce ti se vindeca pierce-ultongue