| elrusso a întrebat:

Am nevoie sa stiu cu ce casa de asigurari de sanatate are contract policlinica Rahova urgent. Dau si funda, dar daca aveti chef sa raspundeti la caterinca nici nu va obositi. Am nevoie de o informatie clara si concreta. Mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

De ce nu suni la acea policlinica sa intrebi?

| elrusso explică (pentru justitiarul):

O pastram ca pe o ultima idee deoarece vreau sa am cat mai putin de-a face cu ei. Mersi oricumbig grin