| EyesSad17 a întrebat:

Salut am o bunica care are gemeni si o fata (fiind mama)dar mama nu este facuta de acelasi tata are tata vitreg fiind sotul bunicii mele cei 2 au impreuna gemeni ei fiind unghii mei iar eu sunt fix a doua generatie posibil sa am si eu gemenii? va rog un raspuns dau funda ^^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu așa zic. Destul de mari (în orice caz mai mari decât la restul).
Dar nimeni nu îți poate garanta nimic (legat strict de acest subiect).

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, în cazul tău această posibilitate este ceva mai ridicată.

| EyesSad17 explică (pentru NOname):

Deci sanse mari am ^^ Nu Noname?

| EyesSad17 explică (pentru NOname):

Dar se poate de la barbatu sa fie gemelarii adica bunica mea sa nu a fi avut in famili anterioare niciun gemelar si sa se traga de la bunicu meu( ma intelegi )

| NOname a răspuns (pentru EyesSad17):

Da, bineînțeles că se poate.
Trebuie să vezi dacă cineva dintre cei doi, bunica și bunicul vitreg, au avut gemeni în familie. Așa vei avea un indiciu în plus.

| NOname a răspuns (pentru EyesSad17):

Eu așa zic. Destul de mari (în orice caz mai mari decât la restul).
Dar nimeni nu îți poate garanta nimic (legat strict de acest subiect).

| Hombre a răspuns:

Draga cum sunt fan funde, o sa fie bine, daca vrei gemeni o sa ai gemeni daca vrei tripleti, o sa ai tripleti daca vrei si o pereche de şoşoni o sa ai numai funda sa mi-o dai.

| pyma a răspuns:

Dar tu de a doua lectură a textului nu ai auzit nu? Punctul și virgula sunt rude îndepărtate nu? Deci ce-ți mai rămâne? Cursivitate neîntreruptă, să nu provoace vreo?! în liniaritatea gândirii tale. Așa ziceam și eu laughing.

| EyesSad17 explică (pentru pyma):

DAaa stiu ca am facut multe greseli de ortografie si de gramatica ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dar e posibilwinking poate sare peste o generatie laughing

| KanameKuran a răspuns:

Are vreo legatura ca o ruda apropiata de-a ta a avut gemeni?

| EyesSad17 explică (pentru KanameKuran):

Da bunnica mea are gemeni

| Chio9 a răspuns:

Numa daca-s eu tatal gemenilor.

| andynoss99 a răspuns:

Depinde de sanatatea ta. de cum faci actul sexual, de sanatatea partenerului etc. daca bunica ta a avut gemeni poate ca si tu o sa ai. succes(dai funda?)

| Ancutzica99 a răspuns:

Decii.happy daca bunica ta a avut gemeni si o fata (mama ta) inseamna ca da o sa ai gemeni:*Fundita?big grin