| mikaela001 a întrebat:

am o dilema. Dupa dizvirginare am avut stari de voma, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi nu ti-a placut, sau ai fost fortata, a incercat si sex oral? Nu au ce cauta greturile cand o faci cu persoana iubita si o faci din dragoste nu din obligatie.Sa fii iubita! Te Pup PA PA!

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Nu, nu e normal. Starile de voma nu apar a doua zi, nici macar nu cred ca spermatozoidul a ajuns la trompe uterile.
Sfatul meu este sa cumperi un test de sarcina(el se face la3 saptamani de la contactul sexual sau la o saptamana de la intarzierea menstruatiei pentru a da un rezultat cat mai aproape de adevar.)
Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!

| mikaela001 explică (pentru ImmortalQueen):

Ne-am protejat cu prezervativ si am facut test de sarcina la 10 zile si a iesit negativ

| ImmortalQueen a răspuns (pentru mikaela001):

Inseamna ca sunt doar niste schimbari minore happy.

| AddaRosee a răspuns:

Dupa dezvirginare se produc anumite schimbari in corp, deci e normal.Asa cred, am vrut sa te ajut, sper sa nu gresesc mai asteapta si alte pareri

| mikaela001 explică:

E o intoxicatie, nu e din cauza dizvirginarii...
Deja ma tratez.