| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut.
Am o durere la testicule, nu foarte mare dar e destul de deranjanta, parca as fi lovit.
Azi doar am mers sa ma tund, in rest am stat acasa si in mare parte la calculator, deoarece era prea frig afara sa ies.
In schimb, mai pe seara, dupa ce am terminat cu joaca, dupa ce m-am ridicat de la calculator am inceput sa simt o mica durere la testicule. Asta fiind pe la 22:00. Acum e aproape 2 dimineata, deci dupa 4 ore tot simt durerea si nu pare a se remedia. Le simt ca se misca putin mai des decat de obicei, dar nimic bizar. Sper din suflet sa nu necesite atentie medicala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RobyR0 a răspuns:

Frate îți sugerez să umpli cada cu apă caldă și să faci un duș fierbinte, ideea este să te relaxezi.