| SebastianCatalin28 a întrebat:

Salut am o entorsa la glezna si va trebui sa port glezniere.Cat costa una si de unde pot cumpara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fie online:
http://www.inamedicalsport.ro/orteze/orteze-glezna-orteze-picior-glezniere
Fie la magazinele de tehnică medicală din orașul tău. Sau la unele cu articole pentru sportivi.

| CuriousStuff a răspuns:

Farmacie sau magazine de tehnica medicala. Unde se gasesc halate medicale, stetoscoape, instrumente s. a.
Pretul difera in functie de calitate si producator. Gasesti glezniere doar din material elastic, de la 15-20 de lei pana la cele care ofera si o oarecare sustinere care pot sa ajunga pana la cateva sute de lei.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Aproximativ 15 -20 de lei si se pot cumpăra de la farmacie.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Alea cu adevarat bune si utile la ceva sunt de pe la 90-100 RON in sus.

| TronHD a răspuns:

Nu trebuie numai decat gleznue maseaza usor