| caty870 a întrebat:

Salut, am o intrebare...

Mi s-a rupt un incisiv (unul din dintii din fata) si cred ca trebuie sa il "imbrac" Ma intereseaza cam cat ar dura chestia asta si cam cat ar costa big grin. Stiu ca difera de la dentist la dentist dar vreau sa stiu macar aproximativ. Multumesc anticipat.(Nu stiu daca e buna categoria laughing )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O lucrare bunicica, in jur de 100 euro, intre 15 si 30 de zile.

| Panfiloiu_Cristian_1999 a răspuns:

30 de lei funda?big grin

| Panfiloiu_Cristian_1999 a răspuns:

N-are cum sa fie asa scump poate lu bunicata ca n-are nici un dinte in gura nu-ti face griji pentru ca e ieftin pentru ca si afacut un coleg de-al meu 4 plombe si nu sa plâns de banitongue