| ΔH a întrebat:

Am o "mica mare" problema.
Ieri am fost la concert la Hi-Q si inaptii astia care habar n-au sa regleze un idiot de mixer l-au facut astfel incat sunetele scoase erau prea ascutite... ( http://www.youtube.com/watch?v=zKlPSeoFlMY )
Si chiar si acum dupa 24 ore inca aud infundat.
Imi e teama sa nu fi patit ceva grav.

Nu e vorba ca am stat prea in fata...
Am fost la multe concerte si cam la aceeasi distanta stateam, si nu am avut probleme...
De zilele severinului au fost concerte 3 zile, am stat la ele.
Si mai presus, fata de concertul de ieri, la zilele severinului se foloseau mult mai multe boxe decat aici, si se auzea mult mai tare.
Insa dupa cum spuneam mai sus, nu am avut astfel de probleme.
Motivul?
Era sunetul reglat cum trebuie.

Credeti ca e grav?
Daca pana maine nu-mi trece, ma voi duce la un control marti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stella_6271 a răspuns:

Mergi la un medic ORL si fa o audiograma si o consultatie