| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema, am 18 ani si am asa zisa "spina bifida" din fericire o forma usoara, dar am momente cand nu mai pot sa merg, si daca stau in pat, nu imi pot ridica picioarele in sus, si nu am dureri la picioare, ci doar in spate in zona lumbago, ce sa fac? medicul a spus ca nu are ce sa imi faca, mi-a dat nurofen sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| YTproHACK5 a răspuns:

Cauta pe google