| UNcopac a întrebat:

Salut, am o problema cand alerg ma doare in piept mai ales pe aer rece, niciodata nu mo durut asa cand alergam, mentionez ca am facut o pauza mai lunga cu sportul si am si fumat cateva tigari la chefuri... si acum cand incerc sa imi revin nu pot, ce poate sa fie? de la tigari sau de la ce? ( am fumat maxim un pachet de toate in perioada de pauza )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva tigari, o raceala, mai alearga putin, dar la medic. Azi!

| darko13 a răspuns:

Un pachet de tigari nu cred ca afecteaza in asa hal.Probabil o raceala.Ai de facut doua lucruri:
1>nu mai fumezi deloc
2>mergi la medic
bafta