| aSSaSSinSS a întrebat:

Salut am o problema cu visele de 4 zile in fiecare noapte visez multe vise diferite persoane necunoscute multe intamplari si ma trezesc de foarte multe ori noaptea. Iar dinimeata cand ma trezesc imi amintesc visele.
Din ce cauza vises asa de mult in fiecare noapte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AMihai a răspuns:

Lucid dreaming

1 răspuns:
| crearesiteweb a răspuns:

Oboseala, tensiune acumulata, stres. Oricum fisezi non-stop dar tii minte mai putin.