| Mihai777272729293939394995959595 a întrebat:

Salut, am o problema de mai mult timp, dar nu mi-am pus intrebarea ce e si nici n-am fost la medic. Am niste glande sa le zic asa mai mult spus gauri pe pielea de pe penis, aproape de testicule, care daca le apas iese ceva alb, dar nu e lichid. Am 4 unele langa altele si nu iese mereu cand le apas, iese sa zicem odata la 3 zile, ca si cum s-ar reface acolo ceva, gaurile sunt destul de adanci dar nu se duc in penis is doar pe piele si se duc in jos spre testicule, mi-ar putea spune cineva ce este? Sunt foarte serios si nu glumesc daca pare a fi o gluma de prost gust.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic ca nu sunt normale, mai ales ca elimina puroi.