| SouLIce a întrebat:

Am o problema cu stomacul
La inceput aveam o durere in zona stomacului si eram balonat dar acea durere s-a mutat in zona buricului si nu ma mai simt balonat, am observat ca ma doare dupa ce mananc
Nu am diaree sau varsaturi.
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Ce ai mancat? poate fi de la prea multa sare

| SouLIce explică (pentru Okami23):

Nu obisnuiesc sa mananc foarte sarat, am mancat supe, lactate, pui etc.

| Okami23 a răspuns (pentru SouLIce):

Atunci nu prea stiu, imi pare rau. spune-le parintilor