| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema.Iau de doua saptamani un supliment ce contine multi aminoacizi,vitamine dar si testosterone booster,si azi nu mi s-a sculat,adica am avut erectia slaba,foarte slaba,inainte cu cateva zile era extrem de tare, oare care o fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Opreste tratamentul si vezi ce se intamplă. De ce ai avea nevoie de asa ceva? Va bateti joc de organismul vostru cu buna stiintă.

| relian a răspuns:

Adica tu iei chestiile alea pentru erectie sau sa imbunatatesti erectia sau pentru ce anume le iei? Alea nu nici o treaba cu erectia frate. Daca ai avea nivelul de testosteron scazut ar fi o posibilitate, desi cam slabe sanse sa fie de aici.Dar asa ca idee inainte sa fi luat alea trebuie sa faci un test de testosteron, iar daca ai avut probleme sau ai cu erctia nu te duci sa faci tes de testosteron nici nu iei rahaturi, te duci la un medic din asta urolog sau cum ii zice si ala iti spune ce sa faci, dupa ce te consulta eventual iti face ceva teste sumare. Daca ai erectie slaba cum zici vezi sa nu ai vreo infectie urinara sau de prostata. Dupa ce verifici astea sa fie totu ok atunci mergu mai departe.Dar in loc sa iei timepniile alea daca vrei erectie beton du-te si ia cialis de nu bati cu ea in lemn sa-mi zici mie nu stiu cum laughing.Ai putea sa faci si singur ceva teste de verificare.Bine acu nu stiu de ce iei tu alea pentru erectie sau pentru ce anume. Daca iei pentru muschi si alte timpenii n-are a face ce ia tu ca nu ti se mai scoala, asta daca te gandesti la asa ceva.Deci zii amanunte iei suplimente pentru ce anume? Suplimente se iau pentru multe cauze, desi alea nu rezolva nici una din ele, dar oamenii le iau sa fie acolo, cai prosesc aa pe la magazine prin reclame. Poti sa iei tu vitamine cate vrei no sa faci nimic, mai degraba se rezolva cu vitamine din mincare decat cu vitamine fabricate.Cred ca chestia asta cu vitaminele nu este bine studiata, nu se stie exact ce anume poate fixa sau cine is respaonsabili cu fixarea lor, deci is multe necunoscute de aia vitam fabricate nu se oabsorb mai bine decat cele din alimente.probabil in alimente mai exista si alte substante implicate in procesul asta care ajuta.Deci nu ti s-a sculat aia e esti mincat dar nu dispera se poate rezolva.Nu ai spus nici citi ani ai, nici pentru ce anume iei acele suplimente.Deci da amanunte.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cata vreme urmezi un tratament pe care l-ai acceptat, m-as duce la cel ce mi l-a recomandat sau as renunta la el si as vedea daca se revine la starea initiala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la cel care ti la recomandat, sigur ceva nu e în regulă.