| Mkeynes a întrebat:

In legatura cu preludiul.
Daca este foarte lung.
S-ar putea cand o sa vrei sa penetrezi sa iti fie erectia mai slaba din cauza ca a fost destul timp tare?
Deci cam cat timp ar fi potrivit

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pai: "prelodiul" nu e facut doar de dragu de a-l face si daca nu stii sa savurezi acele momente, imi dai voie sa spun ca esti fraier? La fel cum acele momente nu trebuie dedicate 100% femeii; si ea te stimuleaza, macar verbal daca nu si prin atingeri incat sa fii numai bun pentru "partea a II-a".
Momentele de erectie slaba pot apare, de exemplu si in timpul penetratrii: pur si simplu inca nu o cunosti atat de bine, preocuparea de a nu dezamagi etc.
Daca stie sa te trateze si sa o tratezi, un preludiu lung nu ar trebui sa fie o problema.

| Mkeynes explică (pentru stef87):

Ca se plangea unu ca a avut preludiu 40-50 minute si dupa nu a mai avut erectie

| LoveSleep a răspuns:

Stai cu liniarul pe aproape și când atinge lungimea maximă, ăla e timpul potrivit.
Dacă nu prinzi momentul și dacă zice că ce e cu penisul ăla de 10cm, îi spui că dacă nu-ți mai lua mâna din pantalonii ei, o aveai acum la capacitate maximă, dar așa, s-a plictisit. Iar data viitoare va ști și se va putea bucura de toți cei 12 cm ai tăi.