| Andrei7447 a întrebat:

Salut, am o problema, minora dupa mine...
Deci, am mers la sala pentru prima data unde am inceput cu bicicleta, banda, etc. iar spre final, pentru ca sunt incepator am luat si gantere... in seara de dupa sala nu simtem nimic, dar acum nu imi pot indrepta foarte bine mana si cand incerc sa fac asta ma doare bicepsul, este doar o simpla febra musculara sau...?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andutzu01 a răspuns:

Ai depus prea mult efort deodata, nu te teme, am patit-o si eu, in maxim 7 zile esti nou-nout happy

| Andrei7447 explică (pentru Andutzu01):

7 zile... asta inseamna ca trebuie sa iau o pauza in astea 7 zile sau pot continua?

| Andutzu01 a răspuns (pentru Andrei7447):

Eu am stat 7 zile laughing))
dar tu poti continuawinking du-te si fa muschi laughing

| Andrei7447 explică (pentru Andutzu01):

Ok, multumesc de sfaturi. rolling on the floor

| Andutzu01 a răspuns (pentru Andrei7447):

Npc laughing

6 răspunsuri:
| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Este o simpla febra musculara in daca ai ridicat greutati
nu-i nimic grav daca nu-ti trece intro saptamana te sfatuiesc sa pleci la un doctor sper ca tram ajutat :]

| DongYiJang a răspuns:

După mine, cred că ai doar febră musculară, pentru că e prima dată când faci sală, nu? Multă sănătate! big grin